Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności

Marka Polskiej Gospodarki

  • Marka Polskiej Gospodarki

Instytut jest członkiem klubów

  • KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000
  • KLUB POLSKICH LABORATORIÓW BADAWCZYCH POLLAB

Gościmy

angielski rosyjski

Aktualności

IX Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES Chemia Paliwa Gaz

Drukuj
10.10.2014.

W dniu 2 października 2014 r. odbył się IX Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES Chemia Paliwa Gaz, poświęcony strategiom polskich koncernów w najbliższych latach na tle rynku europejskiego. Kongres objęty został Patronatem Honorowym przez Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, Ministra Skarbu Państwa Włodzimierza Karpińskiego, Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Macieja Bando, Polską Izbę Przemysłu Chemicznego, oraz Patronatem Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Czytaj całość
 

Konferencja "EKSTRAKCJA NADKRYTYCZNYM CO2 I JEJ ZASTOSOWANIA"

Drukuj
08.10.2014.

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie oraz Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji naukowej: „EKSTRAKCJA NADKRYTYCZNYM CO2 I JEJ ZASTOSOWANIA” organizowanej w ramach projektu „PWP Budowa potencjału naukowo-inżynieryjnego INS poprzez wdrażanie opracowanych technologii do praktyki przemysłowej”.

Czytaj całość
 

XXXIX Międzynarodowe Seminarium Naukowo Techniczne „Chemistry for Agriculture”

Drukuj
06.10.2014.

Chemistry for Agriculture 2014

Czytaj całość
 

Dni Pola w Goczałkowie

Drukuj
06.10.2014.

Dni pola w Goczałkowie W dniu 26.09.2014 r. na polach Gospodarstwa Doświadczalnego w Goczałkowie odbyło się spotkanie z rolnikami zorganizowane przez Instytut Nowych Syntez Chemicznych oraz firmę Agro-As z Pszenna. Podczas spotkania przedsiębiorcy rolni mogli zapoznać się z bogatą ofertą maszyn marki Claas, maszynami uprawowymi oferowanymi przez firmę Horsch oraz technologiami i nawozami opracowanymi przez INS.

Czytaj całość
 

Konferencja Producentów i Użytkowników polskich katalizatorów

Drukuj
30.09.2014.

Expochem 2014 W dniach 17-19.09.2014 r. w hotelu „Dolina Charlotty” w Strzelinku k. Słupska odbyła się Konferencja Producentów i Użytkowników Polskich Katalizatorów zorganizowana przez Instytut Nowych Syntez Chemicznych oraz Grupę Azoty S.A.
W Konferencji uczestniczyło ponad 120 przedstawicieli firm krajowych i zagranicznych, z takich krajów jak Węgry, Ukraina, Rosja, Niemcy, Holandia.
Podczas konferencji zaprezentowanych zostało 10 referatów przygotowanych przez INS oraz przedstawicieli polskich Zakładów Chemicznych, dotyczących użytkowania katalizatorów i procesów w których są one wykorzystywane.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 110