Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Instytut Nowych Syntez Chemicznych - do 31 maja 2014 roku Instytut Nawozów Sztucznych

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Aktualności

Zmiana terminu otwarcia przetargu nieograniczonego

UWAGA!

Zmiana terminu otwarcia przetargu nieograniczonego, pisemnego oraz ustnego „Sprzedaż maszyn, urządzeń i pojazdów rolniczych”.

Miejsce otwarcia przetargu to Gospodarstwo Doświadczalne „Goczałków” w Goczałkowie Górnym

Termin składania ofert w przetargu pisemnym 16 września 2015 r. godz. 7:55

Termin wywołania I przetargu ustnego to 16 września 2015 r. godz. 8:15

Termin wywołania II przetargu ustnego to 16 września 2015 r. godz. 8:30

Przetarg nieograniczony

Instytut Nowych Syntez Chemicznych ogłasza przetarg nieograniczony pisemny oraz ustny na Sprzedaż maszyn, urządzeń i pojazdów rolniczych.

Miejsce składania ofert: Gospodarstwo Doświadczalne „Goczałków” w Goczałkowie Górnym.

Termin składania ofert w przetargu pisemnym 21 sierpnia 2015 r. godz. 7:55

Termin wywołania I przetargu ustnego to 21 sierpnia br. o godz. 8:15

Termin wywołania II przetargu ustnego to 21 sierpnia br. o godz. 8:30

Pełny tekst ogłoszenia.

Czytaj więcej...

Wyróżnienie dla projektu „PWP Budowa potencjału naukowo-inżynieryjnego INS poprzez wdrażanie opracowanych technologii do praktyki przemysłowej”

Projekt „Budowa potencjału naukowo-inżynieryjnego INS poprzez wdrażanie opracowanych technologii do praktyki przemysłowej” realizowany przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”z siedzibą w Lublinie otrzymał wyróżnienie w konkursie "Regaty rozwoju: liderzy innowacji i współpracy ponadnarodowej PO KL 2007-2013 - III edycja" organizowanym przez Krajową Instytucję Wspomagającą.

Czytaj więcej...

INS w publikacji grupy Financial Times

W dniu 30 kwietnia 2015 roku gościliśmy w Puławach Courtney Fingar, Redaktor Naczelną prestiżowego dwumiesięcznika fDi (Bezpośrednie Inwestycje Zagraniczne), będącego publikacją Financial Times. Efektem wizyty w Puławach, m.in. w Instytucie Nowych Syntez Chemicznych jest publikacja artykułu o potencjale Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A i współpracy z instytucjami otoczenia biznesowego.