Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Instytut Nowych Syntez Chemicznych - do 31 maja 2014 roku Instytut Nawozów Sztucznych

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Aktualności

Czytaj więcej...

GRANULACJA 2015

W dniach 6–8 maja 2015 r. w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym ENERGETYK w Nałęczowie odbyło się X Ogólnopolskie Sympozjum Granulacja 2015 – Stan techniki oraz nowe zastosowania procesów i aparatury do granulacji.

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie laboratoriów INS w PPNT

8 maja 2015 r. odbyła się konferencja i seminarium, zorganizowane przez Urząd Miasta Puławy oraz Puławski Park Naukowo-Technologiczny, połączone z uroczystym otwarciem laboratoriów, dofinansowanych z funduszy europejskich – Laboratorium Związków Bioaktywnych i Laboratorium Tworzyw Biodegradowalnych.

Czytaj więcej...

Dyrekcja INS na VII Europejskim Kongresie Gospodarczym

Członkowie Dyrekcji INS uczestniczyli w tegorocznym Europejskim Kongresie Gospodarczym (20-22.04.2015) w Katowicach. Dyrektor Cezary Możeński wziął udział w panelu Innowacyjne rolnictwo, natomiast Dyrektor Naukowy Janusz Igras w dyskusji Bezpieczeństwo żywnościowe – wyzwanie XXI wieku.